1/04/2018

Przegląd nagród książkowych 2017
Miniony grudzień nie obfitował niestety w interesujące dziecięce premiery, dlatego bez żalu postanowiłam przedstawić Wam w tym miesiącu przegląd najciekawszych i najbardziej prestiżowych nagród książkowych 2017 roku. Zobaczcie co nas ominęło, a co już bez problemu możemy przeczytać po polsku. Bardzo jestem ciekawa, co zaciekawi Was najbardziej.
Miłych książkowych odkryć!

Czytaj także

2 komentarze:

  1. "Przejścia nie ma!" jest świetne. Cudownie kpiące w swojej prawdziwości. "Pszczoły" - uwielbiamy, jak chyba wszyscy? :) A do urodzinowego koszyka mojej Zu wrzucam właśnie "Zapach domów innych ludzi". Sama też oczywiście przeczytam. Tytuł chodził za mną od jakiegoś czasu i intrygował.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli chodzi o "Pszczoły" - nie wszyscy ;) "Przejścia nie ma" to według mnie jedna z topowych premier zeszłego roku. Mnie bardzo kręcą książki Lane Smith. Chciałabym, żeby coś pojawiło się wreszcie w Polsce. "A Child of Books" jest bardzo inspirująca, ale nie wiem w jakim stopniu przetłumaczalna. Podoba mi się zabawa typografią i zaangażowanie jej w fabułę opowieści. Chciałabym zobaczyć ją na żywo. :)

      Usuń